Menu

Lisovna

#
#

Galvanovna

#
#

Nástrojárna

#
#

Svařovna

#
#

Ostatní služby

#
#

Kariéra

Pokud jste jako my – pořád hledáte „jak by se to dalo udělat líp“, kladete důraz na kvalitu a ekologii, a máte ambice – dveře máte u nás otevřené.

Dávno už jsme zjistili, že i z malého města se dá dělat velký byznys. Jen to není jako ve filmu, kde jde všechno hned. Ve skutečnosti je to o každodenní dřině, která ale dlouhodobě přináší mnoho ovoce.

V Šenově i v Rožnově odvádíme svědomitou práci. Jestli je nějaká šance, že bychom mohli spolupracovat, ozvěte se co nejdříve. Už na vás totiž čekáme.

Volné pozice

Firemní benefity ↘

Dobře víme, že plat je jen jedna strana mince, a tak k němu bez debat přidáváme i benefity, které jsou běžné v moderním světě. Takže:

✓ Máme stravenky

✓ Pořádáme firemní akce

✓ K 22 dnům řádné dovolené přidáváme 3 dny zdravotní dovolené

✓ Odměňujeme za docházku

✓ A k životnímu jubileu dáváme bonus

Největší benefit je ale skvělá parta, kterou u nás najdete. Žádné „zpruzené kyselé obličeje“, ale normální lidé, co táhnou za jeden provaz.

Volné pracovní pozice

Chcete se k nám připojit?

se zpracováním osobních údajů

Potřebujete poradit?

info@mstechnik.cz +420 556 764 720
#

Náš tým šlape jako
dobře promazaný stroj.

Na trhu jsme již od roku 2001. Za tu dobu se nám podařilo dokončit mnoho úspěšných projektů a uspokojit přání a požadavky mnoha zákazníků. A to vše díky týmu spolupracovníků, specialistů s expertním know-how získané nepřetržitým nabíráním vědomostí a dovedností. Záleží nám na lidech, na jejich seberealizaci a především na jejich úspěších.

Více o firmě