Cz
En
tisk

Lisovna Nový Jičín

Lisovna plechů v Novém Jičíně disponuje moderním výrobním zařízením, které je schopno zpracovávat materiály o tloušťce od 0,6mm do 5,0mm včetně. Nejpoužívanější technologií je metoda postupného lisování za studena, kde nabízíme plošné tváření plechů pro široký sortiment jakostí vstupních materiálů. Specializujeme se na zpracování plechů z běžných jakostí oceli, dále z nerezové oceli feritické i austenitické a v menší míře zpracováváme i plechy z neželezných kovů.

Našim zákazníkům nabízíme výrobu výlisků především na postupových lisech MW, Arisa, Kaiser a LUD o tonáži od 2 000 kN do 5 000 kN. Kromě toho můžeme lisovat díly na lisech s ručním zakládáním o tonáži od 1 000 kN do 5 000 kN . Hospodárná a efektivní výroba se opírá o vybavenost všech našich lisů moderními řídícími systémy, které umožňují rychlé seřízení nástrojů a nastavení výrobního procesu lisování, tak aby byla zajištěna kvalita dílů a bezpečná ochrana nástrojů.

Na našich lisech provozujeme celou řadu lisovacích nástrojů, které jsme vyvinuli a vyrobili v naší vlastní nástrojárně. Proto můžeme požadavky našich zákazníků realizovat rychle, efektivně a to vše při dosažení konkurenceschopných cen.


Lisovna


SpolečnostVýrobaKvalitaKariéraKontakty