Cz
En
tisk

Nástrojárna

Konstrukce a nástrojárna

V našem konstrukčním a vývojovém oddělení navrhujeme širokou škálu střižných a lisovacích nástrojů, dále kontrolních, svařovacích i montážních přípravků a to vše v úzké spolupráci s našimi zákazníky. Jsme schopni nabídnout i návrhy na prototypová nářadí, která jsou v kombinaci s vhodně zvolenou technologií určena pro výrobu prototypových dílů.

Konstrukce lisovacích nářadí a přípravků je vytvářena výhradně v moderním 3D grafickém software. V případech studií a vývoji lisovacích nářadí určených pro lisování hlubokého tahu, využíváme rovněž nejmodernější simulační programy. S našimi zákazníky jsme schopni si vyměňovat veškerá data ve všech běžně užívaných grafických formátech.

Na přání zákazníka provádíme i studie vyrobitelnosti výrobku, při kterých vhodně simulujeme slabá místa výlisků před zahájením samotné výroby lisovacího nářadí a jsme schopni opakovaně optimalizovat řešení. Ve spolupráci s vlastní nástrojárnou a výrobními úseky vyvíjejí naši konstruktéři moderní a inovativní nástroje a přípravky, které jsou tak realizovány na jednom místě od etapy jejich návrhu až po jejich samotnou výrobu a odladění.

Nástrojárna, představující významnou technickou podporu celé firmy, je schopna vyrábět lisovací nástroje o celkové délce až 3,5m a váze do 12 tun. Kromě toho nástrojárna slouží jako podpůrný subjekt při údržbě lisovacího nářadí, používaného pro sériové lisování dílů.

Nástrojárna disponuje téměř všemi potřebnými výrobními technologiemi, které jsou nezbytné pro výrobu lisovacích nástrojů a přípravků. Pouze vybrané operace, jako jsou kupř. tepelné zpracování nebo povlakování aktivních částí nástrojů jsou realizovány v externí kooperaci.

Naše zkušenosti a moderní strojní vybavení nám umožňuje nabízet výrobu lisovacích nástrojů a přípravků ve vysoké kvalitě, dle nejnovějších poznatků a při použití nejkvalitnějších materiálů a to vše tak, aby byla zajištěna výroba včas a v požadované kvalitě při dosažení konkurenceschopných cen.


image       image

image       image


SpolečnostVýrobaKvalitaKariéraKontakty