Menu

Lisovna

#
#

Galvanovna

#
#

Nástrojárna

#
#

Svařovna

#
#

Ostatní služby

#
#

Kvalita

Když jde o kvalitu,
jedeme na plný plyn.

Do práce se vždycky vrháme s chutí a naplno – a je jedno, jak složitý problém zrovna řešíme. Dobře totiž víme, že kvalita je v našem oboru nejdůležitějším kritériem.

Když vám dáme slovo, bude platit a doručíme vám dokonalou práci. Zárukou je třeba fakt, že striktně dodržujeme normu ISO/IATF 16949. Ta specifikuje požadavky na systém managementu jakosti, a všichni – vedení i zaměstnanci – si uvědomujeme jeji důležitost. Je pro nás základním prvkem i prostředkem k neustálému zlepšování.

To, že se neustále snažíme zlepšovat, vidíme především jako přidanou hodnotou, pro nás i pro naše partnery. Experimentujeme jen tam, kde je to žádoucí. Než se pustíme do práce, musíme mít jistotu, že náš postup nebude mít ani jedinou titěrnou chybičku. Víme totiž, že prvotřídní jakost našich výrobků je nezbytným předpokladem úspěchu nás i našich zákazníků.

Každou další úspěšnou certifikací potvrzujeme, že ve středu našeho zájmu je zákazník a kvalita dílů, které mu dodáváme. Velice dobře víme, že kvalita naší práce má vliv na celý dodavatelský řetězec, takže vše děláme tak, abychom dokázali spolupracovat i s dalšími dodavateli. My totiž vždycky hrajeme týmově.

Certifikace kvality: ↘

#
IATF - Šenov u Nového Jičína (CZ)
#
IATF - Šenov u Nového Jičína (EN)
#
IATF - Rožnov p. Radhoštěm (CZ)
#
IATF - Rožnov p. Radhoštěm (EN)
#
ISO9001 - Šenov u Nového Jičína (CZ)
#
ISO9001 - Šenov u Nového Jičína (EN)
#
ISO9001 - Rožnov pod Radhoštěm (CZ)
#
ISO9001 - Rožnov pod Radhoštěm (EN)
#
ISO14001 - MS technik (EN)
#
ISO14001 - MS technik (CZ)
Máme výsledky.
Vypadají třeba takto:
S čím vám pomůžeme?

Lisovna

#
#

Galvanovna

#
#

Nástrojárna

#
#

Svařovna

#
#

Ostatní služby

#
#

Potřebujete poradit?

info@mstechnik.cz +420 556 764 720