Menu

Lisovna

#
#

Galvanovna

#
#

Nástrojárna

#
#

Svařovna

#
#

Ostatní služby

#
#
#

Lisovna

Lisované díly
jsou naše specialita. ↘

Ať už jde o zpracování plechů z běžných jakostí oceli, o nerez (feritickou i austenitickou), nebo i o plechy z neželezných kovů, nic pro nás není problém. Lisování plechu, a zvláště lisování na zakázku, je náš denní chléb.

Lisovna v Novém Jičíně disponuje moderním výrobním zařízením, které je schopné zpracovávat materiály o tloušťce od 0,6 mm do 5,0 mm včetně. Našim zákazníkům nabízíme výrobu výlisků na postupových lisech od 2 000 kN do 10 000 kN. Kromě toho můžeme lisovat díly na lisech s ručním zakládáním o tonáži od 1 000 kN do 5 000 kN.

Hospodárná a efektivní výroba se opírá o vybavenost všech našich lisů pokročilými řídícími systémy, které umožňují rychlé seřízení nástrojů a nastavení výrobního procesu lisování, tak aby byla zajištěna prvotřídní kvalita dílů a bezpečná ochrana nástrojů.

Na našich lisech provozujeme celou řadu lisovacích nástrojů, které jsme vyvinuli a vyrobili v naší vlastní nástrojárně. Proto můžeme požadavky našich zákazníků realizovat rychle, efektivně a při dosažení konkurenceschopných cen. Simulace, a samozřejmě i konstrukce lisovacích nástrojů, nářadí nebo i prototypů v oblasti tváření plechů nám nedělá problém.

Máme výsledky.
Vypadají třeba takto:

#

Prvotřídní kvalita je pro nás klíčová.

Do práce se vždycky vrháme s chutí a naplno – a je jedno, jak složitý problém zrovna řešíme. Dobře totiž víme, že kvalita je v našem oboru nejdůležitějším kritériem.

Kvalita

Potřebujete poradit?

info@mstechnik.cz +420 556 764 720