Menu

Lisovna

#
#

Galvanovna

#
#

Nástrojárna

#
#

Svařovna

#
#

Ostatní služby

#
#
#

Nástrojárna

Vyrobíme pro vás jakýkoliv lisovací nástroj. Vše navíc hýčkáme s pravidelnou údržbou. ↘

V našem vývojovém a konstrukčním oddělení navrhujeme širokou škálu střižných a lisovacích nástrojů, včetně nástrojů pro transferové lisování a nástrojů na lisování plastů. Dále vyrábíme kontrolní, svařovací i montážní přípravky, včetně prototypů.

Naši konstruktéři vyvíjejí moderní a inovativní nástroje a přípravky, které jsou následně realizovány na jednom místě – od etapy jejich návrhu, až po jejich samotnou výrobu a odladění.

#

Pracujeme výhradně v moderních 3D grafických programech. Se zákazníky si vyměňujeme data ve všech běžně užívaných grafických formátech, a na vývoji spolupracujeme.

Na přání provádíme i studie vyrobitelnosti výrobku, při kterých simulujeme slabá místa výlisků, abychom našli nejlepší řešení ještě před zahájením samotné výroby. Využíváme k tomu nejmodernější simulační software CAD, CAM včetně SOLIDWORKS, POwer Mill a Logo Press.

Kromě toho naše nástrojárna slouží jako podpora při údržbě našich ostatních strojů. Každý náš zákazník tak má jistotu kvalitní péče po celou dobu životnosti projektu.

Naše zkušenosti a nejmodernější strojní vybavení nám umožňují nabízet výrobu lisovacích nástrojů a přípravků ve vysoké kvalitě, dle nejnovějších poznatků a při použití nejkvalitnějších materiálů. To vše tak, aby byla zajištěna výroba včas, v požadované kvalitě, a při dosažení konkurenceschopných cen.

Máme výsledky.
Vypadají třeba takto:

#

Prvotřídní kvalita je pro nás klíčová.

Do práce se vždycky vrháme s chutí a naplno – a je jedno, jak složitý problém zrovna řešíme. Dobře totiž víme, že kvalita je v našem oboru nejdůležitějším kritériem.

Kvalita

Potřebujete poradit?

info@mstechnik.cz +420 556 764 720